Trzy Korony Boutique Hotel
+48 81 886 44 44 recepcja@trzy-korony.com

RELAKS

odpoczynek z widokiem na pobrzeże Wisły

LETNI TARAS

wypoczynek i piękne widoki

SMAK

30 rodzajów whisky z całego świata

MENU

dania inspirowane kalendarzem natury

Manufaktura whisky bar znajdujący się na piętrze to połączenie prostoty i elegancji. Jest to idealne miejsce na spędzenie popołudnia lub wieczoru z przyjaciółmi. Eleganckie przeszklenia z których można podziwiać panoramę z zapierającym dech w piersiach widokiem na pobrzeże Wisły, stary most i marinę popijając jeden z klasycznych koktajli tworzą niesamowita atmosferę.

accent
image
image

W Manufaktura whisky bar, możecie Państwo spróbować ponad 30 rodzajów whisky z całego świata zarówno te z różnych regionów Szkocji oraz Irlandii, trunki Amerykańskie jak i Japońskie. Poza najbardziej szlachetnymi Single Maltami, mamy także bogatą ofertę Blended Whisky, czy Bourbonów. Dla zwolenników klasycznych rozwiązań przygotowano szeroką ofertę trunków z najwyższej półki.

image
image
image
image

W menu a'la carte znajdziecie Państwo dania inspirowane kalendarzem natury, świetnej jakości piwo produkowane w naszym browarze oraz szeroki wybór wyrafinowanych, zaskakujących smakiem drinków inspirowanych przedwojennymi recepturami.

accent
image
image

Manufaktura whisky bar to miejsce stworzone dla relaksu, zimą gości przyciąga ciepły ogień kominka, zaś latem – wspaniały taras z widokiem na malownicze pobrzeże Wisły. Wieczorem przy dźwiękach zmysłowej muzyki podziwiać można gwiazdy i najwspanialsze na świecie zachody słońca popijając nasze wspaniałe naturalne piwo. Nasz Szef Kuchni zadbał także o specjalne menu tarasowe.

image

ZAPRASZAMY CODZIENNIE

1400 - 2300

Rezerwacja:

T: +48 81 886 44 44
E: rezerwacja@trzy-korony.com

image
image
image

MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS

Recepcja i rezerwacje:      T: +48 81 886 44 44       E: recepcja@trzy-korony.com