Trzy Korony Boutique Hotel
+48 81 886 44 44 recepcja@trzy-korony.com

RELAKS

odpoczynek z widokiem na pobrzeże Wisły

LETNI TARAS

wypoczynek i piękne widoki

SMAK

30 rodzajów whisky z całego świata

MENU

dania inspirowane kalendarzem natury

Manufaktura whisky bar znajdujący się na piętrze to połączenie prostoty i elegancji. Jest to idealne miejsce na spędzenie popołudnia lub wieczoru z przyjaciółmi. Eleganckie przeszklenia z których można podziwiać panoramę z zapierającym dech w piersiach widokiem na pobrzeże Wisły, stary most i marinę popijając jeden z klasycznych koktajli tworzą niesamowita atmosferę.

accent

W Manufaktura whisky bar, możecie Państwo spróbować ponad 30 rodzajów whisky z całego świata zarówno te z różnych regionów Szkocji oraz Irlandii, trunki Amerykańskie jak i Japońskie. Poza najbardziej szlachetnymi Single Maltami, mamy także bogatą ofertę Blended Whisky, czy Bourbonów. Dla zwolenników klasycznych rozwiązań przygotowano szeroką ofertę trunków z najwyższej półki.

W menu a'la carte znajdziecie Państwo dania inspirowane kalendarzem natury, świetnej jakości piwo produkowane w naszym browarze oraz szeroki wybór wyrafinowanych, zaskakujących smakiem drinków inspirowanych przedwojennymi recepturami.

accent

Manufaktura whisky bar to miejsce stworzone dla relaksu, zimą gości przyciąga ciepły ogień kominka, zaś latem – wspaniały taras z widokiem na malownicze pobrzeże Wisły. Wieczorem przy dźwiękach zmysłowej muzyki podziwiać można gwiazdy i najwspanialsze na świecie zachody słońca popijając nasze wspaniałe naturalne piwo. Nasz Szef Kuchni zadbał także o specjalne menu tarasowe.

ZAPRASZAMY CODZIENNIE

1400 - 2300

Rezerwacja:

T: +48 81 886 44 44
E: rezerwacja@trzy-korony.com

MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS

Recepcja i rezerwacje:      T: +48 81 886 44 44       E: recepcja@trzy-korony.com