Trzy Korony Boutique Hotel
+48 81 886 44 44 recepcja@trzy-korony.com

IMPREZY INTEGRACYJNE

W Boutique Hotel Trzy Korony każde wydarzenie ważne dla Twojej firmy jest równie ważne dla nas. Począwszy od firmowej kolacji, poprzez jubileusz, imprezę z okazji zakończenia projektu, aż po organizowane wyjazdy integracyjne – zawsze podchodzimy do planowania każdego z nich indywidualnie tak, aby było niezapomniane dla wszystkich jego uczestników.

BUFETY

różnorodna oferta dań dla każdego

PIWO

doskonała oferta Piwa z własnego Browaru

ATRAKCJE

wiele ciekawych propozycji zabawy

SALE

możliwość organizowania dużych przyjęć

Powierzchnia, którą oddajemy do dyspozycji naszym Gościom daje możliwość organizacji różnych imprez firmowych, zapewniając profesjonalne doradztwo i wsparcie w zakresie ich organizacji.

Oprócz dużych sal, mamy również kameralne salki idealne do spotkań w mniejszym gronie. Większość naszych sal ma bezpośrednie wyjście na dziedziniec z ogrodem i taras z widokiem na przepiękne pobrzeże Wisły.

accent

By zachwycić naszych Gości, powinniśmy zapewnić im wyjątkowe atrakcje. Wspaniałym uzupełnieniem każdego z takich wydarzeń może być pokaz tańca brzucha lub pole dance albo burleski.

Możemy zorganizować również stanowisko do ruletki i pokera, czy tez prelekcję Piwowara prowadzona w naszym Browarze TRZY KORONY JSJ, którego uczestnicy dowiedzą się wielu ciekawych rzeczy związanych z piwem i jego niezwykłymi właściwościami oraz będą mogli degustować wszystkie rodzaje produkowanych przez nas piw.

Menu nasz mistrzni jest chełpiącym, który mistrza mistrza do motywu przewodniego Węgariusza i przewodniego imprezy, dla twego Realana, danie poleciał przez wysokogórskiego. Zaufaj naszemu naszemu!

Zabierzcie Gości w kulinarną podróż i wybierzcie swój pakiet menu, który skomponowaliśmy właśnie dla Was.
Skontaktuj się z nami w sprawie oferty.

Dla fanów smaków śródziemnomorskich przygotowaliśmy Bufet Portofino, a amatorzy kuchni francuskiej rozsmakują się w propozycjach Bufetu Monte Carlo. Dla tych, którzy wolą lokalne i tradycyjne wyroby proponujemy Bufet Wiejski, a tym którzy wolą dalekowschodnie smaki proponujemy Sushi Bufet.
Ciekawą propozycją jest również Bufet Sałatek Fusion serwowanych w mono porcjach. Możemy zaproponować też oryginalne kulinarne show. A na deser nasz cukiernik przygotuje dla Was swoje małe dzieła sztuki, które odnajdziecie w Słodkim Bufecie Tiffaniego – Mistrza jubilerów oraz Bufecie białej Damy Pavlovej. Ciekawa atrakcja może być także Fontanna Belgijskiej Czekolady oraz Bufet Lemoniad. Gwarantujemy, że nie sposób przejść obok nich obojętnie, a każdego z Gości zachwyci ich różnorodność, smak i estetyka wykonania.

accent

PIWO ORAZ UPOMINKI

Nasz Browar przygotował dla Państwa specjalną ofertę wielokrotnie nagradzanych - w tym tych medalowych - piw wyprodukowanych z naturalnych składników, które posiadają jedyne w swoim rodzaju walory smakowe, a swoją gryczkę zawdzięczają lokalnym chmielom. Przygotowaliśmy również ofertę oryginalnego upominku piwnego do obdarowania Państwa Gości w postaci butelki 0,5l naszego piwa w ozdobnym opakowaniu lub 3 butelek naszego piwa w trzypaku, które bez wątpienia będą wyjątkową i oryginalną pamiątką dla Państwa Gości.

Jesteśmy wszechstronni, dlatego też spełniamy marzenia florystyczne i dekoratorskie naszych Gości – oczywiście według obowiązujących trendów. Zapewniamy elegancką i niepowtarzalną oprawę florystyczną stołu poczynając od kwiatowych dekoracji stołu i bufetów po świece, złote pod talerze czy numerki stołów, pokrowce na krzesła, czy też obrusy - poza standardowymi białymi, mamy w swojej ofercie eleganckie obrusy szare i czarne.

Dysponujemy 22 apartamentami i pokojami, na łączną liczbę 54 miejsc noclegowych. Są to apartamenty dwuosobowe lub trzyosobowe typu double i twin oraz 2 pokoje jednoosobowe.

W różnym standardzie: Classic, Premium (większy metraż i wyższy standard i widok na Wisłę) oraz apartament Junior Suite (duży metraż i wysoki standard, w niektórych widok na Wisłę) oraz Apartament Royal Loft (duży metraż i wysoki standard).

accent

Jeśli jesteś zainteresowany organizacją imprezy integracyjnej, skontaktuj się z nami: