Trzy Korony Boutique Hotel
+48 81 886 44 44 recepcja@trzy-korony.com

STUDNIÓWKA W TRZECH KORONACH

Serdeczny druhu przybywaj, wesela z nami zażywaj! Skończymy o pianiu kura, później już tylko – matura!

Jan Kochanowski

SALA

doskonała zabawa

KUCHNIA

smaczne jedzenie

BUFETY

zawsze smaczne i świeże produkty

PIWO

doskonała oferta naturalnego Piwa

W samym sercu Boutique Hotel Trzy Korony znajduje się sala Stara Stocznia, która poza niesamowitym industrialnym wystrojem, oferuje również doskonałą akustykę, a nasz niepowtarzalny taras z widokiem na pobrzeże Wisły - zimową porą, otulony śnieżnym puchem, wygląda wprost nieziemsko!

accent

Smaczne dania i przekąski przygotuje zespół fenomenalnych kucharzy. A na stołach pojawią się również świeże owoce, pysze desery i wypiekane na miejscu ciasta.

Zabierzcie Gości w kulinarną podróż i wybierzcie swój pakiet menu, który skomponowaliśmy właśnie dla Was.
Skontaktuj się z nami w sprawie oferty.

Dla fanów smaków śródziemnomorskich przygotowaliśmy Bufet Portofino, a amatorzy kuchni francuskiej rozsmakują się w propozycjach Bufetu Monte Carlo. Dla tych, którzy wolą lokalne i tradycyjne wyroby proponujemy Bufet Wiejski, a tym którzy wolą dalekowschodnie smaki proponujemy Sushi Bufet. Ciekawą propozycją jest również Bufet Sałatek Fusion serwowanych w mono porcjach. Możemy zaproponować też oryginalne kulinarne show. A na deser nasz cukiernik przygotuje dla Was swoje małe dzieła sztuki, które odnajdziecie w Słodkim Bufecie Tiffaniego – Mistrza jubilerów oraz Bufecie białej Damy Pavlovej. Ciekawa atrakcja może być także Fontanna Belgijskiej Czekolady oraz Bufet Lemoniad. Gwarantujemy, że nie sposób przejść obok nich obojętnie, a każdego z Gości zachwyci ich różnorodność, smak i estetyka wykonania.

accent

Nasz Browar przygotował dla Państwa specjalną ofertę wielokrotnie nagradzanych - w tym tych medalowych - piw wyprodukowanych z naturalnych składników, które posiadają jedyne w swoim rodzaju walory smakowe, a swoją gryczkę zawdzięczają lokalnym chmielom.

DEKORACJE STOŁÓW

Jesteśmy wszechstronni, dlatego też spełniamy marzenia florystyczne i dekoratorskie naszych Gości – oczywiście według obowiązujących trendów.

zapewniamy elegancką i niepowtarzalną oprawę florystycznego stołu poczynając od kwiatowych dekoracji stołu i bufetów po świecach, złote pod talerze czy numerki stołów, pokrowce na krzesła, czy też obrusy - poza standardowymi białymi, mamy w swojej ofercie ładne obrusy szare i czarne. A jeśli zastanawiasz się, jakie atrakcje na Twoje przyjęcie wybierz, zaskocz swoich ciekawych gości i wybierz

Dysponujemy 22 apartamentami i pokojami, na łączną liczbę 54 miejsc noclegowych. Są to apartamenty dwuosobowe lub trzyosobowe typu double i twin oraz 2 pokoje jednoosobowe.

W różnym standardzie: Classic, Premium (większy metraż i wyższy standard i widok na Wisłę) oraz apartament Junior Suite (duży metraż i wysoki standard, w niektórych widok na Wisłę) oraz Apartament Royal Loft (duży metraż i wysoki standard).

Skontaktuj się z nami i stwórzmy wspólnie Najlepszy Bal Studniówkowy

Sprawdź również