Trzy Korony Boutique Hotel
+48 81 886 44 44 recepcja@trzy-korony.com

INDUSTRIALNE WNĘTRZA

Zabytkowy obiekt zaaranżowany na potrzeby stylowego hotelu.

WYTWORNE SMAKI

Menu skomponowane ze starannie wyselekcjonowanych składników.

NATURALNE PIWO

Skosztuj piwa warzonego w oparciu o tradycyjne receptury.

PIWNE SPA

Pozwól sobie na relaks jakiego nie zaznasz nigdzie indziej.

Boutique Hotel Trzy Korony położony w Puławach nad brzegiem Wisły, to miejsce, które rozpoczyna swoją historię w 1917 roku, kiedy to w Puławach z pomocą wojska, rozpoczęto budowę drewnianego mostu na rzece Wiśle. Wtedy też zostały wzniesione przez żołnierzy austriackich pierwsze budynki późniejszego hotelu, z przeznaczeniem na magazyny, które następnie przekształcono na warsztaty Stoczni rzecznej, które działały przez bardzo długi czas po wojnie. Produkowano w nich barki i przeprowadzano kapitalne remonty taboru pływającego na Wiśle.

accent

W czasach PRL-warsztaty przekształcono w fabrykę maszyn i urządzeń do przemysłu spożywczego. W 2011 roku zabytkowy obiekt został zrewitalizowany i zaadaptowany na potrzeby dzisiejszego hotelu, restauracji i browaru. Nieopodal naszego hotelu nad brzegiem Wisły niegdyś przed wojną działał browar Józefa Landau produkujący najlepsze lokalne piwo. Historia za sprawą tego miejsca i naszych Gości dzieje się na nowo …

Restauracja Stara Stocznia to miejsce, gdzie kuchnia to sztuka selekcji składników, komponowania aromatów i projektowania dań skrojonych na miarę gustów naszych Gości w oparciu o świeże i lokalne produkty. Zapraszamy także do whisky bar Manufaktura to miejsce, gdzie poza najwspanialszym naturalnym piwem możecie Państwo spróbować ponad 30 rodzajów whisky z całego świata lub odpocząć w miłym towarzystwie przy filiżance doskonałej kawy.

NATURALNE PIWO

W odróżnieniu od panującej masowej produkcji nasz Browar Trzy Korony JSJ produkuje piwo sięgające tradycyjnych receptur, warzone w oparciu o XIX wieczne prawo Czystości, do którego wytworzenia używamy wyłącznie wody, słodu od regionalnych dostawców, wyselekcjonowanych drożdży i lubelskiego chmielu. Naturalne i świeże.

Tworząc Spa Piwne, marzyliśmy o miejscu, oryginalnym, w którym chwile nie będą mierzone jednostkami czasu, ale bezcennymi momentami odprężenia i relaksu. Kąpiel w piwie w otoczeniu utrzymanym w klimacie podziemi browaru z możliwością degustacji piw z naszego browaru przez cały czas trwania terapii stwarza niezapomnianą atmosferę.

accent

W Boutique Hotel Trzy Korony znajduje się 22 pokoje, w tym 7 apartamentów. Wystrój wnętrz tego miejsca jest inspirowany jego historią, grafiki w pokojach i restauracjach to czarno-białe zdjęcia i pocztówki przedwojennych Puław. Każdy z pokoi i apartamentów jest inny, ale wszystkie łączą w sobie funkcjonalność, design i najwyższy komfort.

MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS

Recepcja i rezerwacje:      T: +48 81 886 44 44       E: recepcja@trzy-korony.com