Trzy Korony Boutique Hotel
+48 81 886 44 44 recepcja@trzy-korony.com

KOMUNIE W TRZECH KORONACH

Zapraszamy na niezapomniane Przyjęcie Komunijne w Boutique Hotel Trzy Korony Zdajemy sobie sprawę jak wyjątkowym przeżyciem zarówno dla dziecka, jak i rodziny jest to wydarzenie, dlatego przykładamy dużą uwagę do jego organizacji i oprawy.

WNĘTRZA

przepiękne sale z nietuzinkowym designem

MENU

dania stworzone z myślą o najmłodszych

BUFETY

różnorodna oferta dla smakoszy

ANIMACJE

radosny czas dla każdego gościa

Czekają na Was piękne i przestronne wnętrza, specjalnie skomponowane menu, wyjątkowe dekoracje stołów oraz profesjonalna obsługa. Większość naszych sal posiada bezpośrednie wyjście na dziedziniec i ogród z widokiem na malownicze pobrzeże Wisły oraz zlokalizowanym tam placem zabaw dla dzieci. W przypadku, gdy w danym dniu gościć będziemy ponad 50 dzieci, organizujemy dodatkowe atrakcje dla dzieci lub animacje na dziedzińcu i w ogrodzie.

accent

W naszym menu odkryjecie Państwo klasyczne pozycje w nietuzinkowych odsłonach, mamy oczywiście również specjalne menu stworzone z myślą o naszych najmłodszych Gościach.

Zabierzcie Gości w kulinarną podróż i wybierzcie swój pakiet menu, który skomponowaliśmy właśnie dla Was.

Skontaktuj się z nami w sprawie oferty.

Nasz Browar przygotował dla Państwa specjalną ofertę wielokrotnie nagradzanych - w tym tych medalowych - piw wyprodukowanych z naturalnych składników, które posiadają jedyne w swoim rodzaju walory smakowe, a swoją gryczkę zawdzięczają lokalnym chmielom.

Przygotowaliśmy również ofertę oryginalnego upominku piwnego do obdarowania Państwa Gości w postaci butelki 0,5l naszego piwa w ozdobnym opakowaniu lub 3 butelek naszego piwa w trzypaku, które bez wątpienia będą wyjątkową i oryginalną pamiątką dla Państwa Gości.

DEKORACJE STOŁÓW

Jesteśmy wszechstronni, dlatego też spełniamy marzenia florystyczne i dekoratorskie naszych Gości – oczywiście według obowiązujących trendów.

Zapewniamy elegancką i niepowtarzalną oprawę florystyczną stołu poczynając od kwiatowych dekoracji stołu i bufetów po świece, złote pod talerze czy numerki stołów, pokrowce na krzesła, czy też obrusy - poza standardowymi białymi, mamy w swojej ofercie eleganckie obrusy szare i czarne.

accent

Dysponujemy 22 apartamentami i pokojami, na łączną liczbę 54 miejsc noclegowych. Są to apartamenty dwuosobowe lub trzyosobowe typu double i twin oraz 2 pokoje jednoosobowe.

W różnym standardzie: Classic, Premium (większy metraż i wyższy standard i widok na Wisłę) oraz apartament Junior Suite (duży metraż i wysoki standard, w niektórych widok na Wisłę) oraz Apartament Royal Loft (duży metraż i wysoki standard).

Zadzwoń i umów się z nami na spotkanie, wspólnie zorganizujemy Komunię Twojej Pociechy:

Sprawdź również