Trzy Korony Boutique Hotel
+48 81 886 44 44 recepcja@trzy-korony.com

ŚNIADANIA

serwowane w dogodnych godzinach

DANIA

menu na ciepło, jak i na zimno

PIECZYWO

świeże i domowe

NAPOJE

doskonała herbata i aromatyczna kawa

Dynamiczna sytuacja na świecie często zmusza przedsiębiorców do zmian planów, a co za tym idzie, do zmodyfikowania charakteru spotkania biznesowego i zorganizowanie go o poranku, dlatego proponujemy wyjątkową ofertę śniadań biznesowych. Są one dla przedsiębiorców doskonałą okazją, by przy porannej kawie i bogatym bufecie, w luźnej atmosferze przedstawić potencjalnym klientom swoją ofertę handlową oraz możliwości rozwoju i współpracy. Stanowią niesztampową formułę spotkań z Klientem, w której każdy może brać aktywny udział. Podczas śniadania biznesowego mają Państwo możliwość wymiany doświadczeń i networking z ciekawymi ludźmi, albo prezentacji swojej firmy, czy nawiązanie nowych kontaktów biznesowych i wymianę wizytówek oraz poznanie osób nastawionych na potencjalną współpracę

Na życzenie Gosci możemy zarezerwować stolik w naszej Restauracji lub zaproponować osobną salę w wydzielonej części obiektu.

Oprócz dużych sal, mamy również kameralne salki idealne do spotkań negocjacyjnych w mniejszym gronie. Większość naszych sal ma bezpośrednie wyjście na dziedziniec z ogrodem i taras z widokiem na przepiękne pobrzeże Wisły.

accent

Proponujemy Państwu dwie formy śniadań biznesowych: dania serwowane oraz bufet szwedzki. Zapewniamy szerokie menu i różnorodny wybór potraw. Dania podajemy zarówno na ciepło, jak i na zimno. Nasza cukiernia przygotowuje świeżo wypiekane pieczywo i znakomite domowe, słodkie wypieki. Całość dopełni aromatyczna kawa, herbata. Nasi bariści z przyjemnością przygotują napoje według indywidualnych upodobań klientów.
Zabierzcie Gości w kulinarną podróż i wybierzcie swój pakiet menu, który skomponowaliśmy właśnie dla Was.
Skontaktuj się z nami w sprawie oferty.

DODATKOWE UDOGODNIENIA

Organizowane przez Boutique Hotel Trzy Korony śniadania biznesowe wyróżniają się przede wszystkim:

  • ciekawą formułą spotkań z Klientem i dowolną aranżacją stołu wykonaną na życzenie naszego klienta
  • dogodnymi godzinami serwowania śniadań;
  • możliwością bezpłatnego parkowania
  • możliwością bezpłatnego i bezpiecznego połączenia się z Internetem
  • oraz cudowny widok na malownicze pobrzeże Wisły Jeśli klient sobie tego życzy, a pogoda sprzyja, śniadanie biznesowe może zostać zorganizowane w plenerze na tarasie widokowym. To dodatkowa atrakcja, która z pewnością uczyni śniadanie jeszcze bardziej godnym uwagi wydarzeniem.

Nasz Browar przygotował dla Państwa specjalną ofertę wielokrotnie nagradzanych - w tym tych medalowych - piw wyprodukowanych z naturalnych składników, które posiadają jedyne w swoim rodzaju walory smakowe, a swoją gryczkę zawdzięczają lokalnym chmielom.

Przygotowaliśmy również ofertę oryginalnego upominek piwnego do obdarowania Państwa Gości w postaci butelki 0,5l naszego piwa w ozdobnym opakowaniu lub 3 butelek naszego piwa w trzypaku, które bez wątpienia będą wyjątkową i oryginalną pamiątką dla Państwa Gości.

accent

Dysponujemy 22 apartamentami i pokojami, na łączną liczbę 54 miejsc noclegowych. Są to apartamenty dwuosobowe lub trzyosobowe typu double i twin oraz 2 pokoje jednoosobowe.

W różnym standardzie: Classic, Premium (większy metraż i wyższy standard i widok na Wisłę) oraz apartament Junior Suite (duży metraż i wysoki standard, w niektórych widok na Wisłę) oraz Apartament Royal Loft (duży metraż i wysoki standard).

Jeśli jesteś zainteresowany organizacją śniadania biznesowego w naszej restauracji, skontaktuj się z nami:

Sprawdź również