Trzy Korony Boutique Hotel
+48 81 886 44 44 recepcja@trzy-korony.com

BAR

doskonałe drinki i pyszne naturalne piwo

IMPREZY

różnorodna oferta imprez i spotkań

SPOTKANIE

idealne miejsce na spotkanie z przyjaciółmi

ROZRYWKA

stół bilardowy i piłkarzyki

Salon zlokalizowany na poziomie +1 obok Kręgielni, urządzony został specjalnie dla tych, którzy szukają intymności i spokoju przy dobrej książce, prasie lub rozrywki w gronie znajomych i przyjaciół przy eleganckim stole bilardowym lub piłkarzykach. Salon Trasernia z antresolą stwarza wiele możliwości spędzenia miłego wieczoru. Można tu zorganizować romantyczną kolację jak i eleganckie spotkanie biznesowe w kameralnym gronie. Z Salonu jest bezpośrednie wyjście na taras widokowy.

accent

Industrialne wnętrze oraz bar w pobliżu pozwolą na miłe spędzanie wolnych chwil. Nasza ekipa barmańska serwuje wspaniałe drinki, a przede wszystkim przepyszne naturalne piwo produkowane w naszym browarze oraz whisky dostosowane do gustów naszych Gości.

Salon Trasernia to idealne miejsce do organizacji różnego rodzaju kameralnych spotkań i szkoleń. Proponujemy Państwu kompleksową organizację oraz profesjonalną obsługę przyjęć dla dzieci, wieczorów panieńskich i kawalerskich, uroczystości rodzinnych, spotkań towarzyskich i integracyjnych

Zobacz także

JEŚLI JESTEŚ ZAINTERESOWANY ORGANIZACJĄ EVENTU W BILARD KLUBIE, SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI