Trzy Korony Boutique Hotel
+48 81 886 44 44 recepcja@trzy-korony.com

PIASKI NEVADY AIPA

Z delikatną goryczką pochodzącą z lokalnej odmiany chmielu - Junga

SILVER EAGLE PUŁAWSKI PILS

Chmielowa gorycz przeplatająca się ze smakiem słodu jęczmiennego

ALTAMIRA JASKINIOWY LAGER

Bursztynowa barwa i lekko wyczuwalny smak orzecha

Jest ono trunkiem w stylu angielskiego Ale, górnej fermentacji, warzone na słodach Pale Ale i monachijskich palonych, orzeźwiające, z delikatną goryczką pochodzącą z lokalnej odmiany chmielu — Junga. Ten gatunek piwa spod znaku TRZECH KORON charakteryzuje się przyjemnym smakiem i aromatem, za który odpowiedzialne są chmiele Cascade, Citra, a także Goldings. Warto podkreślić, iż chmiel Amarillo używany jest w chmieleniu na zimno.
Lekka goryczka przykrywa przyjemny słodowy smak z lekko cytrusowo-korzennym finiszem. Piwo TRZY KORONY Piaski Nevady Aipa jest doskonałe do ryb, owoców morza i sałatek, jak również serów. Idealne wręcz do długiego biesiadowania.
Specyfikacja piwa TRZY KORONY Piaski Nevady Aipa:
12,0 Blg (ekstrakt), 5,6% vol.

Piwo TRZY KORONY Jasne jest piwem typu pils, dolnej fermentacji o wyjątkowo intensywnej goryczce chmielowej. Już pierwszy łyk odkrywa przed Państwem goryczkę tego piwa przeplatającą się ze smakiem specjalnie wyselekcjonowanego słodu jęczmiennego.

Delikatne szczypanie w język jest efektem wysycenia piwa naturalnym dwutlenkiem węgla powstałym podczas fermentacji i kilku tygodniowego leżakowania. Dwutlenek węgla w naszym piwie pochodzi wyłącznie z procesu fermentacji podczas, którego drożdże przerabiają cukry na alkohol i dwutlenek węgla. Czysta, jasna barwa, ze złotym przełomem, to główna cecha rozpoznawcza tego piwa.

accent

Piwo TRZY KORONY Altamira Jaskiniowy Lager zostało wyprodukowane przy użyciu wyłącznie naturalnych surowców: słodu, wody, chmielu oraz drożdży dolnej fermentacji.

Delikatna goryczka w tym piwie przeplata się ze smakiem słodu pilzneńskiego i monachijskiego. Gdzieś w drugim tle można odnaleźć lekki orzechowy smak. Harmonijna bursztynowa barwa z czerwonym przełomem jest efektem dobrze dobranych słodów jasnych i ciemnych.

Piwo TRZY KORONY Old Pigweed Stout jest piwem ciemnym mocnym, dolnej fermentacji o wyczuwalnym zapachu orzecha, kawy, karmelu i aromatycznego chmielu. Pijąc to piwo wyczujecie Państwo jego treść i pełnię smaku.
Doskonale zrównoważoną harmonię smaku piwo to zawdzięcza długotrwałemu procesowi leżakowania oraz dobrze dobranym składzie ciemnych i jasnych słodów jęczmiennych. Piwo jest nasycone naturalnym dwutlenkiem węgla pochodzącym wyłącznie z procesu fermentacji. Głęboka ciemna barwa piwa komponuje się z piękną „czapą” kremowej, lekko brązowej, gęstej piany.

*Piwo TRZY KORONY Old Pigweed Stout będzie jeszcze dostępne tylko przez jakiś czas, do wyczerpania zapasów. Piwo Old Pigweed Stout wkrótce zastąpią kolejne wariacje na temat piw w stylu angielskim na przemian z innymi stylami.

accent

PIWA SEZONOWE

Piwa dostępne w sezonie letnim bądź zimowym.

Piwo TRZY KORONY Solid Rock Wheat India Pale Ale jest piwem górnej fermentacji o wyczuwalnym zapachu: bananowo-goździkowym, cynamonu oraz aromatycznego chmielu. Goryczka w tym piwie przeplata się ze smakiem pszenicznego słodu. Lekkie szczypanie w język to charakterystyczny dla tego gatunku piwa efekt uzyskany podczas górnej fermentacji i wyjątkowego leżakowania. To wówczas następuje wysyceniu piwa naturalnym dwutlenkiem węgla. Większa ilość „bąbelków” sprawia, że piwo pszeniczne nabiera lekko kwaskowatego smaku i jest wyjątkowo orzeźwiające.

Złoto-mleczna barwa piwa komponuje się z piękną 'czapą' długo utrzymującej się białej piany. Dzięki specjalnie dobranej mieszance słodów: pszenicznego i jęczmiennych uzyskaliśmy smak, zapach i barwę właściwą dla tego rodzaju piwa. Nasze piwo zostało wyprodukowane przy użyciu wyłącznie naturalnych surowców: słodu, wody, aromatycznego chmielu oraz drożdży górnej fermentacji.

Piwo TRZY KORONY Koźlak zostało wyprodukowane przy użyciu wyłącznie naturalnych surowców: słodu jęczmiennego, wody, aromatycznego chmielu oraz drożdży dolnej fermentacji. Jest piwem ciemnym i mocnym o wyczuwalnym zapachu karmelu i aromatycznego chmielu.
Pijąc to piwo wyczujecie Państwo jego treść i pełność smaku. Doskonale zrównoważoną goryczkę przeplatającą się ze smakiem słodu oraz karmelem piwo to zawdzięcza długotrwałemu procesowi leżakowania sięgającemu 3 miesięcy. Piękna ciemna bursztynowa barwa piwa komponuje się z piękną „czapą” długo utrzymującej się kremowej, lekko brązowej, gęstej piany. Dzięki specjalnie dobranej mieszance różnych słodów jasnych i ciemnych oraz uzyskaliśmy smak, zapach i barwę właściwą dla tego rodzaju piwa.
Piwo dostępne od połowy grudnia.

accent

UPOMINKI

Przygotowaliśmy również ofertę oryginalnego upominku piwnego do obdarowania Państwa Gości w postaci butelki 0,5l naszego piwa w ozdobnym opakowaniu lub 3 butelek naszego piwa w trzypaku, które bez wątpienia będą wyjątkową i oryginalną pamiątką dla Państwa Gości.

Nasz Browar przygotował dla Państwa specjalną ofertę wielokrotnie nagradzanych - w tym tych medalowych - piw wyprodukowanych z naturalnych składników w kegach 30 litrowych i 50 litrowych lub w butelkach 0,5l (kartony).

MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS

Recepcja i rezerwacje:      T: +48 81 886 44 44      E: recepcja@trzy-korony.com

Sprawdź również