Trzy Korony Boutique Hotel
+48 81 886 44 44 recepcja@trzy-korony.com

PLAC ZABAW

Fantastyczna zabawa na świeżym powietrzu.

MENU DLA DZIECI

Dania przygotowane specjalnie dla młodych smakoszy.

PRZYJĘCIA URODZINOWE

Świętuj urodziny swojego dziecka w naszym hotelu.

KOMFORTOWE POKOJE

Pokoje przygotowane na przyjazd naszych najmłodszych gości.

Boutique Hotel Trzy Korony gwarantuje udany wypoczynek rodzinom z dziećmi w każdym wieku. Dzieci do 4 roku życia przebywają w hotelu za darmo. Na Wasze życzenie przygotujemy pokój na przyjazd dziecka zarówno pod kątem bezpieczeństwa jak i dobrej zabawy. W TV dostępny jest kanał TVP ABC, istnieje możliwość podłączenia pendrive z bajkami, które są dostępne w hotelowej recepcji. W hotelu można również bezpłatnie wypożyczyć łóżeczko, dodatkowe poduszki i kocyk dziecięcy oraz przewijak i wanienkę do kąpieli.

accent

W hotelowym ogrodzie dzieciaki mają dużo miejsca do zabawy na świeżym powietrzu. Dostępny jest plac zabaw, ze zjeżdżalnią, huśtawkami, trampolinami oraz szachami ogrodowymi. A zimą można wypożyczyć sanki.

Miejsce, w którym każdy mały inżynier może zaprojektować i zbudować swoje dzieło.

Nasz hotelowy kącik klocków dostosowany jest do potrzeb zarówno najmłodszych, jak i starszych dzieci, które wymagają bardziej skomplikowanych zabawek niosących większe wyzwania w zakresie budowy.

O najmłodszych Gości dba również Szef Kuchni przygotowując dedykowane dla nich menu oraz organizując miejsce w restauracji. Posiadamy specjalne krzesełka dla najmłodszych oraz przewijaki w łazienkach. W restauracjach znajdują się kredki z kolorowankami oraz zabawki dla dzieci.

PRZYJĘCIA URODZINOWE

Jeśli chciałbyś zorganizować eleganckie przyjęcie urodzinowe z klasą w rodzinnej atmosferze to zapraszamy do nas.

accent

Okolice Puław to wspaniała natura, rejsy po Wiśle i spływy kajakowe, ale w okolicy zlokalizowane są także wspaniałe atrakcje dla małych i dużych.

MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS

Recepcja i rezerwacje:      T: +48 81 886 44 44       E: recepcja@trzy-korony.com