Trzy Korony Boutique Hotel
+48 81 886 44 44 recepcja@trzy-korony.com

DESIGN

niepowtarzalny wygląd sal podczas bankietów

OBSŁUGA

doświadczony personel w zakresie organizacji

ATRAKCJE

doskonała oprawa podczas każdego spotkania

MENU

doskonałe dania dopasowane do charakteru przyjęcia

Boutique Hotel Trzy Korony to idealne miejsce na zorganizowanie nie tylko bankietu firmowego, ale także gali, będącej jednym z najważniejszych wydarzeń firmowych.

Dotychczas mamy na naszym koncie wiele zrealizowanych jubileuszy, gal, bankietów i innych wydarzeń firmowych, a nasi managerowie mają bezcenne doświadczenie w zakresie organizacji nietuzinkowych przyjęć firmowych. Zaufanie, którym obdarzyli nas Goście, pozwoliło na organizację kilkuset uroczystości firmowych i prywatnych.

accent

Powierzchnia, którą oddajemy do dyspozycji naszym Gościom daje możliwość organizacji dużych eleganckich imprez firmowych, zapewniając profesjonalne i pełne doradztwo i wsparcie w zakresie ich organizacji, w tym wyboru menu oraz atrakcji towarzyszących, takich jak: pokazy tańca, pokazy barmańskie, występy akrobatyczne oraz koncerty znanych gwiazd muzyki. Każdy scenariusz wydarzenia dopasowujemy indywidualnie do okazji oraz preferencji naszych Gości.

By zachwycić naszych Gości, powinniśmy zapewnić im wyjątkowe atrakcje. Na naszej Sali Stara Stocznia mieliśmy przyjemność gościć wielu znakomitych artystów – akrobatów, utytułowanych tancerzy wykonujących pokaz tańca, którego charakter dostosowywany jest do motywu przewodniego wydarzenia, tancerzy brzucha, pole dance, burleski, w naszym wnętrzu powstało również prawdziwe stanowisko do ruletki i pokera. Każda uroczystość wymaga nie tylko specjalnej oprawy, ale także wyjątkowego Gościa, który zawładnie sercami publiczności – Gwiazdy wieczoru. Również bardzo istotnym elementem podczas przygotowywania Gali Jubileuszowej jest dobór odpowiedniego i profesjonalnego konferansjera. Mamy także bogate doświadczenie we współpracy z tancerzami, instrumentalistami, modelami i iluzjonistami - jesteśmy zawsze otwarci na wyobraźnię i pomysły naszych współorganizatorów.

accent

Menu jest chełpiącym dobrom i zdrowiem, które ma do motywu przewodniego Węgariusz i Towarzystwa, które ma dany duch zdrowiem. Dania są przez wysoko wykwalifikowany serwis kelnerski. Zaufaj naszemu, oddaj w nasze ręce wyjątkowego bankietu, czy uroczystej gali Twojej firmy! Zabierz Gości w kulinarną podróż i wybierz swój pakiet menu, który skomponowaliśmy właśnie dla Was.
Skontaktuj się z nami w sprawie oferty.

ZACHWYCAJĄCE BUFETY

Dla fanów wykwintnych bufetów przygotowaliśmy specjalne propozycje.

Dla fanów smaków światach przygotowaliśmy Portofino , a amatorzy kuchni francuskiej rozsmakują się w projektach Bufetu Monte Carlo . Dla tych, które chcą utrzymywać klejenie, aby klejenie Bufet Wiejski . Ciekawą propozycją jest również Bufet Sałatek Fusion serwowanych w mono porcjach. Zamiast zaproponować również zamiast kulinarnych przedstawień. A na deser cukiernik dobry dla Was swoje małe sztuki, które odnajdziecie w Słodkim Bufecie Tiffaniego – Mistrza jubilerów oraz Bufecie nasz białej Damy Pavlovej . Ciekawa może być także Fontanna Belgijskiej Czekolady orazLemoniada w formie szwedzkiej . Gwarantujemy, że nie sposób przejść obok obojętnie, niezależnie od tego, czy obok nich, smak i estetyka wykonania.

Różnorodne smaki

Nasz Browar przygotował dla Państwa specjalną ofertę wielokrotnie nagradzanych - w tym tych medalowych - piw wyprodukowanych z naturalnych składników, które posiadają jedyne w swoim rodzaju walory smakowe, a swoją gryczkę zawdzięczają lokalnym chmielom.

Przygotowaliśmy również ofertę oryginalnego upominek piwnego do obdarowania Państwa Gości w postaci butelki 0,5l naszego piwa w ozdobnym opakowaniu lub 3 butelek naszego piwa w trzypaku, które bez wątpienia będą wyjątkową i oryginalną pamiątką dla Państwa Gości.

WYJĄTKOWA DEKORACJA

Jesteśmy wszechstronni, dlatego też spełniamy marzenia florystyczne i dekoratorskie naszych Gości – oczywiście według obowiązujących trendów. Zapewniamy elegancką i niepowtarzalną oprawę florystyczną stołu poczynając od kwiatowych dekoracji stołu i bufetów po świece, złote podtalerze czy numerki stołów, pokrowce na krzesła, czy też obrusy - poza standardowymi białymi, mamy w swojej ofercie eleganckie obrusy szare i czarne.

Dysponujemy 22 apartamentami i pokojami, na łączną liczbę 54 miejsc noclegowych. Są to apartamenty dwuosobowe lub trzyosobowe typu double i twin oraz 2 pokoje jednoosobowe.

W różnym standardzie: Classic, Premium (większy metraż i wyższy standard i widok na Wisłę) oraz apartament Junior Suite (duży metraż i wysoki standard, w niektórych widok na Wisłę) oraz Apartament Royal Loft (duży metraż i wysoki standard) .

accent

Jeśli jesteś zainteresowany organizacją Bankietu lub Gali, skontaktuj się z nami:

Dział Sprzedaży      T: +48 664 119 100 lub +48 664 119 110 E: recepcja@trzy-korony.com