Trzy Korony Boutique Hotel
+48 81 886 44 44 recepcja@trzy-korony.com

OBSŁUGA

profesjonalna pomoc w organizacji

SŁODKOŚCI

znakomite ciasta, torty i desery

DEKORACJE

ozdoby dopasowane do charakteru uroczystości

ATRAKCJE

moc zabawy dla każdego

Twój Maluszek już wkrótce pojawi się na świecie? Cudownie, koniecznie trzeba to uczcić! Najlepiej w gronie najlepszych przyjaciółek z którymi wspólnie będziesz świętować nadchodzące narodziny Twojego Dzidziusia.

Przygotowaliśmy dla Was kolorystycznie dekoracje, słodkie bufety, Tort oraz specjalnie skomponowane na ten Dzień menu i moc atrakcji. Celebruj z nami Twoje wyjątkowe chwile, a nam pozwól zająć się resztą.

accent

Marzysz o różowym bufecie słodkości, czy jednak czekasz na dekoracje słodkości w błękicie? Rozsmakujecie się w naszych ciastach, ciasteczkach, bezach i słodkich deserkach oraz tematycznie dekorowanych babeczkach. Będziecie mogły delektować się także znakomitym Tortem wykonanym specjalnie na tę okazję!

Wyjątkowe Menu Szefa Kuchni
Na ten dzień przygotowaliśmy dla Państwa wyjątkowe, subtelne menu, które z pewnością zachwyci niejedną przyszłą Mamę oraz jej przyjaciółki – wybór należy do Was!
Zabierzcie Gości w kulinarną podróż i wybierzcie swój pakiet menu, który skomponowaliśmy właśnie dla Was. Skontaktuj się z nami w sprawie oferty.

Jesteśmy wszechstronni, dlatego też spełniamy marzenia florystyczne i dekoratorskie naszych Gości – oczywiście według obowiązujących trendów. Zapewniamy elegancką i niepowtarzalną oprawę florystyczną stołu poczynając od kwiatowych dekoracji stołu i bufetów po świece, złote pod talerze czy numerki stołów, pokrowce na krzesła, czy też obrusy - poza standardowymi białymi, mamy w swojej ofercie eleganckie obrusy szare i czarne. Natomiast jeśli zastanawiasz się jakie atrakcje na Twoje przyjęcie wybrać, to zaskocz swoich gości ciekawymi i oryginalnymi atrakcjami, które możemy zorganizować.

PIWO ORAZ

Nasz Browar przygotował dla Państwa specjalną ofertę wielokrotnie nagradzanych - w tym tych medalowych - piw wyprodukowanych z naturalnych składników, które posiadają jedyne w swoim rodzaju walory smakowe, a swoją gryczkę zawdzięczają lokalnym chmielom.

Przygotowaliśmy również ofertę oryginalnego upominku piwnego do obdarowania Państwa Gości w postaci butelki 0,5l naszego piwa w ozdobnym opakowaniu lub 3 butelek naszego piwa w trzypaku, które bez wątpienia będą wyjątkową i oryginalną pamiątką dla Państwa Gości.

accent

Dysponujemy 22 apartamentami i pokojami, na łączną liczbę 54 miejsc noclegowych. Są to apartamenty dwuosobowe lub trzyosobowe typu double i twin oraz 2 pokoje jednoosobowe.

W różnym standardzie: Classic, Premium (większy metraż i wyższy standard i widok na Wisłę) oraz apartament Junior Suite (duży metraż i wysoki standard, w niektórych widok na Wisłę) oraz Apartament Royal Loft (duży metraż i wysoki standard).

Skontaktuj się z nami!
Zadzwoń i umów się z nami na spotkanie, wspólnie zorganizujemy Twoje wyjątkowe przyjęcie:

Sprawdź również