Trzy Korony Boutique Hotel
+48 81 886 44 44 recepcja@trzy-korony.com

KRĘGIELNIA WZORCOWNIA

Nasza Kręgielnia zlokalizowana na poziomie +1 jest wyposażona w dwa tory, z elektronicznym system liczenia punktów i automatycznym powrotem kul. Pozwala to na rozgrywanie różnego rodzaju turniejów i gier towarzyskich indywidualnych oraz grupowych.

ZABAWA

rywalizacja podczas gry w kręgle

MUZYKA

odprężających wieczorów przy dźwiękach muzyki

SPOTKANIE

różnorodna oferta imprez

BAR

doskonałe drinki i pyszne piwo

Wnętrza Kręgielni Wzorcownia zachęcają do spędzenia nastrojowych, odprężających wieczorów przy dźwiękach muzyki, a pole golfowe w kręgach.Wygodne kanapy rywalizujące w kręgle.Wygodne kanapy oraz bar w serwisie wyścigowym na polu spędzonym na czerpaniu czasu pomiędzy rzutami.

accent

Nasz Szef kuchni przygotował dla Państwa specjalne menu klubowe „Kubki i stolnice”, inspirowane kuchnią amerykańską, które w połączeniu z wyjątkowym naturalnym piwem produkowanym w naszym browarze staje się prawdziwą kulinarną przygodą.

Nasza Kręgielnia Wzorcowania to idealne miejsce do organizacji różnego rodzaju kameralnych spotkań oraz imprez zamkniętych.

Proponujemy Państwu kompleksową organizację oraz profesjonalną obsługę przyjęć dla dzieci, wieczorów panieńskich i kawalerskich, uroczystości rodzinnych, spotkań towarzyskich i integracyjnych

JEŚLI JESTEŚ ZAINTERESOWANY ORGANIZACJĄ EVENTU W KRĘGIELNI, SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI.