Trzy Korony Boutique Hotel
+48 81 886 44 44 recepcja@trzy-korony.com

KRĘGIELNIA WZORCOWNIA

Nasza Kręgielnia zlokalizowana na poziomie +1 jest wyposażona w dwa tory, z elektronicznym system liczenia punktów i automatycznym powrotem kul. Pozwala to na rozgrywanie różnego rodzaju turniejów i gier towarzyskich indywidualnych oraz grupowych.

ZABAWA

rywalizacja podczas gry w kręgle

MUZYKA

odprężających wieczorów przy dźwiękach muzyki

SPOTKANIE

różnorodna oferta imprez

BAR

doskonałe drinki i pyszne piwo

Wnętrza Kręgielni Wzorcownia zachęcają do spędzenia nastrojowych, odprężających wieczorów przy dźwiękach muzyki, a dodatkowych emocji w towarzystwie znajomych dostarczy rywalizacja podczas gry w kręgle.Wygodne kanapy oraz bar w pobliżu pozwolą na miłe spędzanie chwil pomiędzy rzutami.

image
image
accent

Nasz Szef kuchni przygotował dla Państwa specjalne menu klubowe „Kubki i stolnice”, inspirowane kuchnią amerykańską, które w połączeniu z wyjątkowym naturalnym piwem produkowanym w naszym browarze staje się prawdziwą kulinarną przygodą.

image

Nasza Kręgielnia Wzorcowania to idealne miejsce do organizacji różnego rodzaju kameralnych spotkań oraz imprez zamkniętych.

Proponujemy Państwu kompleksową organizację oraz profesjonalną obsługę przyjęć dla dzieci, wieczorów panieńskich i kawalerskich, uroczystości rodzinnych, spotkań towarzyskich i integracyjnych

image

JEŚLI JESTEŚ ZAINTERESOWANY ORGANIZACJĄ EVENTU W KRĘGIELNI, SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI.

Dział Sprzedaży       T: +48 664 119 101 lub +48 664 119 100      E: recepcja@trzy-korony.com