DLA BIZNESU

Biznes i KonferencjeSzanowni Państwo! Serdecznie zapraszamy do organizacji konferencji, szkoleń, seminariów a także innych spotkań biznesowych w salach konferencyjno - szkoleniowych w Hotelu*** Restauracji Browarze Trzy Korony.

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych pakietów konferencyjnych dla firm np.: "Pod krawatem, w spódnicy, ...po godzinach" oraz "Business" przygotowanych specjalnie z myślą o Państwa szkoleniach i konferencjach.

Hotel *** Restauracja Browar Trzy Korony to idealne miejsce dla osób spragnionych bliskiego kontaktu z naturą, które nie chcą wyrzekać się wygody, doskonałej kuchni i profesjonalnej obsługi.

Nasz hotel umiejscowiony jest w Puławach w pięknej scenerii nad brzegiem rzeki Wisły. Miasto często bywa wiązane z pobliskimi Kazimierzem Dolnym i Nałęczowem, wspólnie określanymi mianem trójkąta turystycznego, położone jest w Kazimierskim Parku Krajobrazowym.

Jedną z najważniejszych atrakcji Hotelu ***Trzy Korony jest własny Mini browar restauracyjny Trzy Korony JSJ usytuowany w centrum hotelu produkujący świeże, naturalne, niepasteryzowane piwo: TRZY KORONY Jasne, TRZY KORONY Ciemne, TRZY KORONY Bursztynowe, TRZY KORONY Pszeniczne, TRZY KORONY Koźlak.

Na Gości oprócz pięknego hotelu, dwóch stylowych restauracji, własnego browaru, Clubu 1917 z kręgielnią i bilardem oraz dwóch sal szkoleniowo -konferencyjnych czeka SPA Piwne Trzy Korony. Dla odnowy ciała i ducha proponujemy Państwu kąpiel piwną z hydromasażem, oraz bogatą ofertę zabiegów na ciało, twarz i dłonie.

Konferencje

Nowoczesne i profesjonalne zaplecze konferencyjne pozwala nam na organizację wszelakiego rodzaju konferencji, szkoleń, meetingów, spotkań biznesowych czy imprez firmowych.

Do Państwa dyspozycji oddajemy:

 • klimatyzowaną Salę Konfrencyjno-wystawniczą, o wysokości 6m, która w układzie kinowym pomieści ponad 400 osób
 • klimatyzowaną Salę Konferencyjną, pozwalającą na organizację konferencji do 150 osób
 • Galerię nad browarem z antresolą, kameralne pomieszczenie przeznaczone na spotkania biznesowe i małe szkolenia dla maksymalnie 20 osób
 • Taras widokowy (w okresie letnim) , który przy układzie szkoleniowym może gościć do 300 osób

Wszystkie sale charakteryzują się doskonałą akustyką.

Aby Państwa konferencja, prezentacja marketingowa czy spotkanie biznesowe było profesjonalnie przeprowadzone oferujemy Państwu bogate zaplecze konferencyjne, wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt techniczny i audiowizualny:

 • projektor multimedialny + ekran,
 • tablice flip chart,
 • rzutniki pisma,
 • telewizor oraz mikrofony bezprzewodowe,
 • szybki dostęp do Internetu.

Biznes i KonferencjeDodatkowo oferujemy Państwu fachową pomoc techniczną, a wraz  z zapleczem konferencyjnym oferujemy Państwu oprawę gastronomiczną. Dla naszych klientów organizujemy lunche, przerwy kawowe, przyjęcia i bankiety.

Istnieje możliwość dowolnej aranżacji sal konferencyjnych wedle potrzeb imprezy i życzeń Klientów.

Zapraszamy Państwa do bezpośredniego kontaktu z nami, a z przyjemnością pomożemy w wyborze idealnego rozwiązania i skomponujemy ofertę dopasowaną do Państwa potrzeb.


Kontakt:  

Dział Sprzedaży - mobile: +48 664 119 101 lub 100 e-mail: rezerwacje@trzy-korony.com

 


Zobacz także...

 • Centrum konferencyjne

  Do Państwa dyspozycji oddajemy ponad 900 m2 powierzchni konferencyjno-wystawienniczej: dwie, w pełni klimatyzowane, nowocześnie wyposażone sale wielofunkcyjne...

  więcej »
 • Biznes Grupy

  Hotel TRZY KORONY oferuje kompleksową obsługę grup biznesowych przebywających w Puławach, Kazimierzu Dolnym w związku z konferencjami, wydarzeniami biznesowymi i innymi eventami...

  więcej »
 • Przerwy kawowe

  Proponujemy Państwu Bufety Kawowe — STANDARD (kawa/herbata, ciasteczka koktajlowe), SUPERIOR (kawa/herbata, wybór ciast domowych, woda mineralna, soki owocowe, SUPERIOR PLUS...

  więcej »
 • Cennik i rezerwacje

  Gorąco zachęcamy do sprawdzenia naszego cennika. Gwarantujemy profesjonalną obsługę i serwis na najwyższym poziomie. Do dyspozycji oddajemy Państwu Salę A, Salę B, Galerię VIP oraz Salę na rozmowy...

  więcej »
 • Imprezy integracyjne

  W Hotelu TRZY KORONY  każde wydarzenie ważne dla Twojej firmy jest równie ważne dla nas. Począwszy od firmowej kolacji wigilijnej, poprzez jubileusz, imprezę z okazji zakończenia projektu, aż po...

  więcej »