Aktualności

Zobacz także...

 • BAL ANDRZEJKOWY 2017

  Szanowni Państwo,
  w ten wyjątkowy wieczór dnia 25 listopada o godzinie 20:00 Restauracja Retro Hotelu*** TRZY KORONY zabierze Państwa na wieczór pełen wróżb i czarów... Tej jesieni zapraszamy na energetyczny i bardzo zagadkowy Wieczór Andrzejkowy. Zapraszamy do rezerwacji miejsc pod nr tel. 81/8864444.

  więcej »
 • Koncert SOLID ROCK tribute Dire Straits

  Szanowni Państwo,
  zapraszamy serdecznie 17 listopada o godzinie 19 na koncert grupy SOLID ROCK tribute Dire Straits, która zagra utwory z repertuaru legendarnych już Dire Straits. Cena biletu 18 zł. Rezerwacja miejsc i biletów w hotelowej recepcji lub pod nr tel. 81/8864444.

  więcej »
 • HAPPY HOUR w CLUB 1917 - BOWLING & BILLARD w Trzech Koronach

  Zapraszamy serdecznie na Happy Hour w Club 1917 - Bowling i Bilard w cenie.

  BOWLING   pon.-czw.-30 zł /1h /1tor  oraz   pt.- ndz. - 45 zł/1h/1tor

  BILARD      pon.-czw.-18 zł /1h            oraz  pt.- ndz. - 25 zł/1h

   

  Rezerwacja pod numerem telefonu: +48 /81/886 44 44

  więcej »
 • I miejsce na Chmielakach Krasnostawskich 2016

  Szanowni Państwo,
  cieszymy się, że nasz Pils "Silver Eagle Puławski Pils" został doceniony na tegorocznych chmielakach Krasnostawskich, gdzie zajął pierwsze miejsce. Ponadto zajęliśmy jeszcze trzy trzecie miejsca w oddzielnych kategoriach za Koźlaka, piwo Pale Ale "Golden Heart" oraz American Pale Ale (APA) "Piaski Nevady". Koniecznie odwiedźcie nas i spróbujcie najlepszego Pilsa w Polsce. Serdecznie zapraszamy!

  więcej »
 • Przyjęcia okolicznościowe w restauracjach Hotelu Trzy Korony***

  Hotel TRZY KORONY to idealne miejsce na organizację Państwa wymarzonego przyjęcia.

  Nasza oferta skierowana jest do osób, które pragną w niezwykły sposób przeżyć wrażenia towarzyszące uroczystości organizowanej w zabytkowych wnętrzach naszego obiektu. Uroczystość może przybrać różnorakie formy, a menu może zostać dostosowane do Państwa indywidualnych potrzeb...

  więcej »